Itt van néhány kép a Chelsea Football Club-ról. Jó szórakozást hozzájuk: Kacsintás

Hírek

• Alex újra edzésben!
    2011-04-09 09:01:14

Chelsea brazil-válogatott középhátvéde, Alexhosszú idő után tegnap (csütörtökön) újra teljes körű edzésmunkát végzett csapattársaival együtt! A 28 éves játékos még November sérült meg és az óta nem is lépett pályára a csapatban, de a következő meccsek valamelyikén már újra ott lehet a pályán.

anelka, torres

Anelka duplájával győzött 2-0 arányban a Chelsea Koppenhágában, így nagy előnyre tett szert a BL továbbjutás kérdésében. Az első gólt az első félidő első felében a másodikat a második félidő elején szerezte Anelka, valamit Torres is kialakított egy veszélyes gólhelyzetet.

2011-02-20 11:25:33

fc kobenhavn chelsea

FC KØBENHAVN - CHELSEA

2011/02/22 20:45 - Digisport (élő)

• ELŐZETES: Chelsea – Everton
    2011-02-18 22:15:51

chelsea evertonMásodjára is megpróbálkozunk az Evertonnal, miután vendégként nem sikerült kiharcolnunk a továbbjutást – a Liverpoolban játszott döntetlent követően a Bridge-en lesz az újrajátszás. A mérkőzés 2011.02.19-én lesz a Sportklubon élőben közvetítve, 13:30 perckor.

• Cech dicsérő szavai!
    2011-02-17 19:34:57

cech

Petr Cech hétfő este újra bizonyította reflexei épségét, a cseh portás remek produkciót mutatott be a Fulham ellen, viszont ez nem volt elég ahhoz, hogy a három pontot megszerezzük. Egész estei hibátlan teljesítményét egy kivédett büntetővel tetézte, melyet Mike Dean a hosszabbításban ítélt a vendégek ellen.

Csak dicsérni tudta az újoncokat. „Fernando jól mozog a pályán, volt néhány jó sprintje az első félidőben, viszont a védők hatástalanítani tudták. Úgy érzem, hogy ő is ígéretes a jövőre nézve.”

Valamint David Luizról is jókat tudott mondani, „Ennél jobb kezdést nem is lehetne elképzelni a Chelsea-ben”, mármint a Liverpool ellenire gondolván.

cliffordbruma

Conor Clifford, a Chelsea ír játékosa a Notts County-hoz ment kölcsönbe, és Bruma pedig a szezon végéig a Leicester Cityben fog játszani.

• YOUTH CUP: Lalkovic-nak jól megy
    2011-02-11 15:59:35

lalkovic

Néhány remek héten van túl Lalkovic a 18 éves csatár, aki az fiatal csapatban játszik. Milan Lalkovic reméli hogy folytatódik ez a jó sorozata a Stamford Bridge-en, FA Youth Cup-ban. Már több értékes gólt is szerzett a csapatnál és Az Arsenal-on is sikerült túljutni az FA Youth Cup-ban.

• Branislav Ivanovic hosszabbított
    2011-02-10 21:24:40

ivanovic

Öt és fél éves szerződést írt alá Ivanovic a Chelsea-vel, így 32 éves koráig fog maradni. "Boldog vagyok, hogy aláírtam, nagy lépés számomra és a karrierem számára is. Szeretném a maximumot nyújtani a továbbiakban és minél több trófeát nyerni a csapattal,"-mondta Ivanovic.

• Ashley Cole: 2010 legjobb angol játékosa!
    2011-02-08 22:09:26

cole

Az FA hivatalos honlapján kihírdettett szavazáson a szurkolók A. Cole-t választották meg 2010 legjobb angol játékosának. A második helyezett Steven Gerrard, a harmadik pedig a Manchester City szélsője, Adam Johnson lett. A Chelseaből még Lampardnak sikerült ezt a címet elnyernie 2004 és 2005-ben.

• Ancelotti: Meg kell találnunk Torres helyét!
    2011-02-06 14:00:30

torresAncelotti még nem tudja, hogy milyen poszton fog Fernando Torres játszani, de az biztos, hogy az edzések szükségesek a döntéshozáshoz. Vasárnap a Liverpool ellen lehet a debütálása, de még nem biztos, hogy kezdő, vagy csere lesz. "Ő egy önzetlen játékos, akinek nincsenek problémái a beilleszkedéssel." - mondta Carlo Ancelotti.

• Everton elleni újrajátszás
    2011-02-02 21:00:42

fa

Február 19-én, szombaton 13:30-tól lesz az Everton elleni meccs újrajátszása az FA-kupában. A meccset az ESPN, így jó eséllyel a Sportklub is közvetíti. Amennyiben a Chelsea továbbjut, a Readinggel találkozik az ötödik fordulóban.

• Luis landolt
    2011-02-02 19:34:58

luiz_torres edzcsapatDavid Luiz és Fernando Torres először találkoztak az új Chelsea csapattársakkal szerdán.

• Megérkezett Torres!
    2011-02-02 16:18:10

torresA Bajnokok Ligája megnyerése a cél - mondta első interjújában Fernando Torres. A Chelsea friss igazolása alig várja, hogy együtt dolgozhasson Carlo Ancelottival, és boldog, hogy a Kékekhez igazolt.

Korábban hét gólt szereztél a Chelsea ellen. A szurkolók örülnek, hogy többet nem szerzel gólt ellenük.

Amikor a Chelsea ellen játszottam, mindig nagy motivációval léptem pályára, mert ez mindig különleges meccs volt, a szezon egyik legnagyobb találkozója. Ez az egyik ok, amiért a Chelsea-hez akartam szerződni, mert egy ilyen csapat tagja kívántam lenni. Meg akarom köszönni a Chelsea drukkereinek, mert nagyon boldognak látom őket az érkezésem hírére. Boldogságuk annak is betudható, hogy ezek után több gólt már nem szerzek ellenük.

fernandoVannak jó és rossz emlékeim is a Chelsea elleni meccsekről. Minden gól szép emlék, mivel mindegyik különleges. A 2008-as Bajnokok Ligája elődöntőjére nem szívesen emlékszem, mert akkor legyőzte a Chelsea a Liverpoolt, így bejutott a fináléba. Az egy csalódást keltő nap volt a számomra, de remélem, hogy most együtt jutunk be a döntőbe - és meg is nyerjük azt.